Asus ZenBook Flip UX461UA-E1013T-BE
€ 1.068,85
Out of stock
SKU
90NB0GG2-M00800
ASUS ZenBook Flip UX461UA-E1013T-BE, Intel® 8ste generatie Core™ i5, 1,60 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 256 GB
ASUS ZenBook Flip UX461UA-E1013T-BE. Producttype: Hybride (2-in-1), Form factor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i5, Processormodel: i5-8250U, Frequentie van processor: 1,60 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR3-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Goud
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8250U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
