Asus ZenBook Pro 15 UX535LI-BN192T-BE
€ 1.316,71
Out of stock
SKU
90NB0RW2-M05820
ASUS ZenBook UX535LI-BN192T-BE, Intel® 10de generatie Core™ i7, 2,2 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 1256 GB
ASUS ZenBook UX535LI-BN192T-BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i7, Processormodel: i7-10870H, Frequentie van processor: 2,2 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1256 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA® GeForce® GTX 1650 Ti. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Asus |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-10870H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
