HP 14-em0053nb
€ 0,00
Out of stock
SKU
BG4A3EA#UUG
HP Laptop 14-em0053nb BE
HP Laptop 14-em0053nb BE
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Zilver |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor model | Ryzen 5 7520U |
| Processorreeks | AMD Ryzen™ 5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Software | Windows 11 Home |
