HP 15-bw003nb
€ 464,38
Out of stock
SKU
1ZL85EA#UUG
HP 15-bw003nb 15.6" FHD A6/9220 4GB 256SSD W10 WHITE
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD A |
| Processor model | A6-9220 |
| Processorreeks | AMD A |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
