HP 15-fc0106nb
€ 721,18
Op voorraad
SKU
B9HE5EA#UUG
Laptop 15-fc0106nb, Windows 11 Home, 15.6", AMD Ryzen™ 5, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD, Natuurlijk zilver
Een krachtige, dunne laptop voor als je elke dag hard aan het werk bent
De betaalbare HP 15,6-inch laptop zit boordevol productiviteitsfuncties en is milieuvriendelijk ontworpen. Deze krachtige HP laptop is gebouwd met gerecyclede materialen en is voorzien van een ADM-processor[1], voldoende opslag en adembenemende graphics. Dankzij de screen-to-body-ratio van 85%[2] en de flinterdunne rand aan 3 zijden heb je voldoende ruimte om al het belangrijke te kunnen doen en zien.
De betaalbare HP 15,6-inch laptop zit boordevol productiviteitsfuncties en is milieuvriendelijk ontworpen. Deze krachtige HP laptop is gebouwd met gerecyclede materialen en is voorzien van een ADM-processor[1], voldoende opslag en adembenemende graphics. Dankzij de screen-to-body-ratio van 85%[2] en de flinterdunne rand aan 3 zijden heb je voldoende ruimte om al het belangrijke te kunnen doen en zien.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Zilver |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor model | 7520U |
| Processorreeks | AMD Ryzen™ 5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Software | Windows 11 Home |
