HP 15s-fq1000nb
€ 686,07
Out of stock
SKU
9PZ78EA
Intel Core i5-1035G1 (6MB Cache, 1GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 SVA, Intel UHD Graphics, WLAN, Bluetooth, HP TrueVision HD, Windows 10 Home S
Dunne, betrouwbare laptop met een groot schermBlijf verbonden met wat voor jou belangrijk is met een lange accuwerktijd[1] en een dun en mobiel ontwerp met een dunne microrand. De HP 39,6-cm (15,6-inch) laptop is ontwikkeld voor iedereen die overal productief wil blijven en optimaal van entertainment wil genieten en biedt betrouwbare prestaties met een groot display, zodat je de hele dag kunt streamen, internetten en werken.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-1035G1 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
