HP 250 G7 15.6" Ci3/7020U 4GB 256SSD W10
€ 547,55
Out of stock
SKU
6HM40EA
Intel Core i3-7020U (3MB Cache, 2.3GHz), 4GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 39.6 cm (15.6") HD 1366 x 768 SVA, DVD±RW, Intel HD Graphics 620, LAN, WLAN, Bluetooth, HP Webcam, Windows 10 Home 64-bit
Voordelig geprijsd. Gebruiksklaar.
Blijf verbonden met de voordelig geprijsde HP 250 notebook met de nieuwste technologie in een robuust chassis dat de notebook beschermt. Haal uw zakelijke doelstellingen met Windows 10 Pro[1], Intel®-processors[2] en essentiële samenwerkingstools.
Blijf verbonden met de voordelig geprijsde HP 250 notebook met de nieuwste technologie in een robuust chassis dat de notebook beschermt. Haal uw zakelijke doelstellingen met Windows 10 Pro[1], Intel®-processors[2] en essentiële samenwerkingstools.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-7020U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
