HP 470 G7
€ 1.096,41
Out of stock
SKU
8VU33EA
Intel Core i5-10210U (6MB Cache, 1.6GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080 IPS, Intel UHD Graphics, AMD Radeon 530 (2GB GDDR5), LAN, WLAN, Bluetooth, Webcam, Windows 10 Pro 64-bit
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-10210U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
