HP AIO 24-cr2004nb
€ 978,90
Op voorraad
SKU
BL6G3EA#UUG
All-in-One Desktop AI 24-cr2004nb PC, Windows 11 Home, 23.8", Intel Core™ Ultra 5, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD, Schelpwit
Dankzij AI levert deze computer uitzonderlijke prestaties, dag in dag uit.
Verhoog je productiviteit met de HP All-in-One Desktop met Intel Core™ Ultra-processor[2] met ingebouwde AI om meerdere taken tegelijkertijd uit te voeren. Sla bestanden op met maximaal 2 TB opslag[3], profiteer van snelle laadtijden met DDR5-geheugen en schakel direct de hulp in van AI via de Copilot-toets[1]. De Intel UHD-videokaart[4] zorgt voor betere beelden en Wi-Fi 6[5] zorgt voor de beste verbindingen.
Verhoog je productiviteit met de HP All-in-One Desktop met Intel Core™ Ultra-processor[2] met ingebouwde AI om meerdere taken tegelijkertijd uit te voeren. Sla bestanden op met maximaal 2 TB opslag[3], profiteer van snelle laadtijden met DDR5-geheugen en schakel direct de hulp in van AI via de Copilot-toets[1]. De Intel UHD-videokaart[4] zorgt voor betere beelden en Wi-Fi 6[5] zorgt voor de beste verbindingen.
| Merk | HP |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor model | 225U |
| Processorreeks | Intel Core Ultra 5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Software | Windows 11 Home |
