HP Elitebook 830 G5 15.6" i7-8550U 16GB 512SSD W10P
€ 1.627,93
Out of stock
SKU
3JX50EA#UUG
Intel® Core™ i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 620, LAN, WLAN, Bluetooth, Windows 10 Pro 64-bit
Een opvallend mooie notebook om op elke plek te werken
De schitterende, speciaal voor de moderne professional gemaakte, zeer veilige en goed te beheren HP EliteBook 850 bevat krachtige samenwerkingstools, zodat u onderweg en op kantoor nog productiever bent.
- Windows 10 Pro 64-bit
- Intel® Core™ i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080
- 16GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 16) & 512GB SSD
De schitterende, speciaal voor de moderne professional gemaakte, zeer veilige en goed te beheren HP EliteBook 850 bevat krachtige samenwerkingstools, zodat u onderweg en op kantoor nog productiever bent.
- Windows 10 Pro 64-bit
- Intel® Core™ i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080
- 16GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 16) & 512GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8550U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
