HP EliteBook 840 G4 (Z2V48EA) + HP Premium Case
€ 1.580,68
Out of stock
SKU
Z2V48EA?KIT5
HP EliteBook EliteBook 840 G4 + Premium Carrying Case 14 Plevier 414, Zevende generatie Intel® Core™ i5, 2,50 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 256 GB
HP EliteBook EliteBook 840 G4 + Premium Carrying Case 14 Plevier 414. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Zevende generatie Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-7200U, Frequentie van processor: 2,50 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Pro. Kleur van het product: Zilver
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-7200U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
