HP EliteBook x360 1020 G2 (1EM59EA) + HP Premium Case
€ 2.683,97
Out of stock
SKU
1EM59EA?KIT1
HP EliteBook x360 EliteBook x360 1020 G2 + Premium Carrying Case 14 Plevier 414, Zevende generatie Intel® Core™ i7, 2,70 GHz, 31,8 cm (12.5"), 3840 x 2160 Pixels, 8 GB, 512 GB
HP EliteBook x360 EliteBook x360 1020 G2 + Premium Carrying Case 14 Plevier 414. Producttype: Notebook, Form factor: Convertible (Map). Processorfamilie: Zevende generatie Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-7500U, Frequentie van processor: 2,70 GHz. Beeldschermdiagonaal: 31,8 cm (12.5"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR3-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Pro. Kleur van het product: Zilver
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-7500U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
