HP Envy 13-ad007nb
€ 896,95
Out of stock
SKU
2BS43EA#UUG
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-7500U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
