HP Envy 17-bw0015nb 17.3"
€ 1.307,43
Out of stock
SKU
4BX72EA#UUG
Intel® Core™ i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 1000GB HDD, 256GB SSD, 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080, DVD Super Multi, Intel UHD Graphics 620, NVIDIA GeForce MX150 4GB GDDR5, LAN, WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Opvallend krachtige laptop
Hij is perfect gemaakt, levert krachtige prestaties en heeft discrete graphics, wat je in staat stelt om op het hoogste niveau uit te blinken. Een schitterend uiterlijk en fraaie materialen gaan samen in dit compacte design dat je elke dag plezier geeft. Geniet van mooier, krachtiger entertainment op een 17,3-inch (43,9-cm) FHD[1] of UHD[2] (op bepaalde modellen) scherm met geavanceerde audiotechnologie van Bang & Olufsen.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel® Core™ i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz)
- 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080, NVIDIA GeForce MX150 4GB GDDR5
- 16GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (2 x 8) & 1000GB HDD, 256GB SSD
Hij is perfect gemaakt, levert krachtige prestaties en heeft discrete graphics, wat je in staat stelt om op het hoogste niveau uit te blinken. Een schitterend uiterlijk en fraaie materialen gaan samen in dit compacte design dat je elke dag plezier geeft. Geniet van mooier, krachtiger entertainment op een 17,3-inch (43,9-cm) FHD[1] of UHD[2] (op bepaalde modellen) scherm met geavanceerde audiotechnologie van Bang & Olufsen.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel® Core™ i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz)
- 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080, NVIDIA GeForce MX150 4GB GDDR5
- 16GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (2 x 8) & 1000GB HDD, 256GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8550U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
