HP Envy x360 13-ah1007nb
€ 921,71
Out of stock
SKU
4XE93EA#UUG
HP ENVY ENVY 13-ah1007nb, Intel® 8ste generatie Core™ i5, 1,6 GHz, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 512 GB
HP ENVY ENVY 13-ah1007nb. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i5, Processormodel: i5-8265U, Frequentie van processor: 1,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 33,8 cm (13.3"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR3-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8265U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
