HP Envy x360 15-cn0110nb 15.6"
€ 1.321,49
Out of stock
SKU
4BZ43EA#UUG
Intel Core i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 Touch, Intel UHD Graphics 620, NVIDIA GeForce MX150 (4GB GDDR5), WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Dapper. Creatief. Krachtig.
Inspiratie kun je altijd en overal krijgen en met de ENVY x360 kun je je ideeën naar een hoger niveau tillen. Bereid je voor op creaties op natuurlijke wijze vanuit elke hoek met een touchscreen en een full-size toetsenbord, terwijl je profiteert van optimale beveiliging en geniet van een ongelooflijke audio- en video-ervaring. Geen creatieve beperkingen meer, maar een ongeëvenaard creatief proces.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 Touch, NVIDIA GeForce MX150 (4GB GDDR5)
- 16GB (2400MHz) DDR4-SDRAM & 512GB SSD
Inspiratie kun je altijd en overal krijgen en met de ENVY x360 kun je je ideeën naar een hoger niveau tillen. Bereid je voor op creaties op natuurlijke wijze vanuit elke hoek met een touchscreen en een full-size toetsenbord, terwijl je profiteert van optimale beveiliging en geniet van een ongelooflijke audio- en video-ervaring. Geen creatieve beperkingen meer, maar een ongeëvenaard creatief proces.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 Touch, NVIDIA GeForce MX150 (4GB GDDR5)
- 16GB (2400MHz) DDR4-SDRAM & 512GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8550U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
