HP Envy x360 15-cn1016nb
€ 1.197,60
Out of stock
SKU
4XD79EA#UUG
HP ENVY x360 ENVY x360 15-cn1016nb, Intel® 8ste generatie Core™ i7, 1,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 1256 GB
HP ENVY x360 ENVY x360 15-cn1016nb. Producttype: Notebook, Form factor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i7, Processormodel: i7-8565U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1256 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8565U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
