HP Laptop 14-dk1052nb
€ 448,39
Out of stock
SKU
425Z8EA
AMD Athlon Silver 3050U (4MB Cache, 2.3GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 35.6 cm (14") Full HD 1920 x 1080 IPS, AMD Radeon Graphics, LAN, WLAN, HP TrueVision HD, Windows 10 Home 64-bit
Betrouwbare laptop met een dun, stijlvol ontwerp
Op deze dunne en makkelijk draagbare laptop kun je vertrouwen. Het micro-edge display biedt meer schermoppervlak in een kleiner model.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Athlon |
| Processor model | Athlon 3050u |
| Processorreeks | AMD Athlon |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
