HP Laptop 15-dw0182nb
€ 691,30
Out of stock
SKU
8PV21EA
Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS, Intel UHD Graphics 620, LAN, WLAN, Bluetooth, HP TrueVision HD, Windows 10 Home 64-bit
Strakke, betrouwbare laptop met een groot schermBlijf verbonden met wat voor jou belangrijk is met een lange levensduur van de accu en een strak en mobiel ontwerp met dunne rand. De HP 39,6 cm (15,6 inch) laptop is ontwikkeld voor iedereen die overal productief wil blijven en optimaal van entertainment wil genieten en levert betrouwbare prestaties met een groot display, waardoor je de hele dag kunt streamen, internetten en werken.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8265U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
