HP Laptop 17-by2085nb
€ 678,23
Out of stock
SKU
2B5L3EA
Intel Core i3-10110U (4MB Cache, 2.1GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 43.9 cm (17.3") HD+ 1600 x 900 IPS, DVD-RW, Intel UHD Graphics, LAN, WLAN, HP TrueVision HD, Windows 10 Home 64-bit
Een prachtig design om alles te doen
Deze stijlvol ontworpen HP laptop van 43,9 cm (17,3 inch) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een krachtige accu waarmee je de hele productief bent, van entertainment geniet en verbonden blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij dankzij een krachtige Intel®-processor[1] en een geweldig display. Doe alles, de hele dag door.
Deze stijlvol ontworpen HP laptop van 43,9 cm (17,3 inch) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een krachtige accu waarmee je de hele productief bent, van entertainment geniet en verbonden blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij dankzij een krachtige Intel®-processor[1] en een geweldig display. Doe alles, de hele dag door.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-10110U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
