HP Laptop 17-by3024nb
€ 1.021,52
Out of stock
SKU
13D73EA
Intel Core i7-1065G7 (8MB Cache, 1.3GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080 IPS, DVD-RW, Intel Iris Plus Graphics, NVIDIA GeForce MX330 (2GB GDDR5), LAN, WLAN, HP TrueVision HD, Windows 10 Home 64-bit
Een prachtig design om alles te doen
Deze stijlvol ontworpen HP laptop van 43,9 cm (17,3 inch) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een krachtige accu waarmee je de hele productief bent, van entertainment geniet en verbonden blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij dankzij een krachtige Intel®-processor[1] en een geweldig display. Doe alles, de hele dag door.
Deze stijlvol ontworpen HP laptop van 43,9 cm (17,3 inch) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een krachtige accu waarmee je de hele productief bent, van entertainment geniet en verbonden blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij dankzij een krachtige Intel®-processor[1] en een geweldig display. Doe alles, de hele dag door.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1065G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
