HP Laptop 17-cn0037nb
€ 592,14
Out of stock
SKU
426Q5EA
Intel Core i3-1125G4 (8MB Cache), 16GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080 IPS, Intel UHD Graphics, WLAN, HP TrueVision HD, Windows 10 Home 64-bit
Een 17-inch-laptop met een grote toekomstvisie
De HP 17 laptop is zorgvuldig ontworpen en levert hoge prestaties met een Intel-processor[1], snelle wifi-technologie en enorm veel opslagruimte. Typ prettiger dankzij het "lift-hinge" ontwerp en een groter clickpad. De HP 17 laptop is gemaakt met duurzame materialen zoals gerecycled ocean-bound plastic en van de consument afkomstig gerecycled plastic[3].
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-1124G4 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
