HP Laptop 17-cp0032nb
€ 456,23
Out of stock
SKU
426Q7EA
Laptop 17-cp0032nb, 17.3", Windows 10 Home 64, AMD 3000 Series, 8GB RAM, 512GB SSD, HD+, Gitzwart
Een 17-inch-laptop met een grote toekomstvisie
De HP 17 laptop is zorgvuldig ontworpen en levert hoge prestaties met een AMD-processor[1], snelle wifi-technologie en enorm veel opslagruimte. Typ prettiger dankzij het "lift-hinge" ontwerp en een groter clickpad. De HP 17 laptop is gemaakt met duurzame materialen zoals gerecycled ocean-bound plastic en van de consument afkomstig gerecycled plastic[2].
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Athlon |
| Processor model | Athlon 3020e |
| Processorreeks | AMD Athlon |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
