HP Notebook 15-da1043nb i5-8265U 4GB 250SSD
Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz), 4GB DDR4-SDRAM, 250GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 SVA, DVD±RW, Intel UHD Graphics 620, LAN, WLAN, Bluetooth, HP TrueVision HD, Windows 10 Home 64-bit
Hoogwaardige prestaties en een krachtige batterij om dagelijkse taken af te werken
Deze HP laptop van 15,6 inch (39,6 cm) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een krachtige batterij waarmee je de hele dag productief bent, van entertainment kunt genieten en op de hoogte blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij, met de nieuwste processors en een rijk HD-[1] of FHD-display[2]. Doe alles, de hele dag.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 SVA
- 4GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 4) & 250GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8265U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 250GB |
| Totale opslagcapaciteit | 250GB |
