HP Notebook 15-db0182nb
€ 484,82
Out of stock
SKU
4AY58EA#UUG
HP 15-db0182nb, AMD A, 3,1 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 256 GB
HP 15-db0182nb. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: AMD A, Processormodel: A9-9425, Frequentie van processor: 3,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD A |
| Processor model | A9-9425 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
