HP Notebook 15-db1061nb
€ 508,76
Out of stock
SKU
7GN42EA
AMD Ryzen 5 3500U (4MB Cache, 2.1GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS, AMD Radeon Vega 8, LAN, WLAN, Bluetooth, Webcam, Windows 10 Home 64-bit
Hoogwaardige prestaties en een krachtige batterij om dagelijkse taken af te werken
Deze stijlvol ontworpen HP laptop van 39,6 cm (15,6 inch) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een accu met lange levensduur waarmee je de hele dag productief bent, van entertainment kunt genieten en verbonden blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij dankzij een krachtige AMD-processor[3] en een schitterend HD-[1] of FHD-display[2]. Doe alles, de hele dag door.
- Windows 10 Home 64-bit
- AMD Ryzen 5 3500U (4MB Cache, 2.1GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS
- 8GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (2 x 4) & 256GB SSD
Deze stijlvol ontworpen HP laptop van 39,6 cm (15,6 inch) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een accu met lange levensduur waarmee je de hele dag productief bent, van entertainment kunt genieten en verbonden blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij dankzij een krachtige AMD-processor[3] en een schitterend HD-[1] of FHD-display[2]. Doe alles, de hele dag door.
- Windows 10 Home 64-bit
- AMD Ryzen 5 3500U (4MB Cache, 2.1GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS
- 8GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (2 x 4) & 256GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen |
| Processor model | Ryzen 5 3500U |
| Processorreeks | AMD Ryzen |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
