HP Notebook 17-by0050nb 17.3" Silver
€ 783,15
Out of stock
SKU
4EV36EA#UUG
Intel Core i5-8250U (6MB Cache, 1.6GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080, DVD±RW, Intel UHD Graphics 620, LAN, WLAN, Bluetooth, HP TrueVision HD, Windows 10 Home 64-bit
Hoogwaardige prestaties en een krachtige batterij om dagelijkse taken af te werken
Deze HP laptop van 17,3 inch (43,9 cm) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een krachtige batterij waarmee je de hele dag verbonden, vermaakt en productief blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij, met de nieuwste processors en een rijk HD-[1] of FHD-display[2]. Doe alles, de hele dag.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8250U (6MB Cache, 1.6GHz)
- 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080
- 8GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (2 x 4) & 256GB SSD
Deze HP laptop van 17,3 inch (43,9 cm) is ontworpen om langdurig te presteren en heeft een krachtige batterij waarmee je de hele dag verbonden, vermaakt en productief blijft. Werk taken snel af of ontspan en praat bij, met de nieuwste processors en een rijk HD-[1] of FHD-display[2]. Doe alles, de hele dag.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8250U (6MB Cache, 1.6GHz)
- 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080
- 8GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (2 x 4) & 256GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8250U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
