HP Notebook x2 210 G2 (L5H42EA)
€ 398,86
Out of stock
SKU
L5H42EA#UUG
Intel® Atom™ x5-Z8350 (2M Cache, 1.44 GHz), 4GB DDR3L-SDRAM, 64GB Flash, 25.6 cm (10.1") WXGA 1280 x 800 Touch, Intel® HD Graphics 400, WLAN, HP TrueVision HD camera, Windows 10 Pro 64-bit
Vijf flexibele standen. Eén onweerstaanbare prijs.
Wie wil er nog een apparaat dat maar één ding kan? Het werk vraagt om flexibiliteit en u zoekt een pc die u dat geeft. De veelzijdige x2 210 detachable pc biedt vijf gebruiksmodi voor de prijs van één en is ideaal voor medewerkers in buitendienst, kleine bedrijven en mobiele professionals.
- Windows 10 Pro 64
- Intel® Atom™ x5-Z8350 (2M Cache, 1.44 GHz)
- 25.6 cm (10.1") WXGA (1280 x 800) Touch
- 4GB (1600 MHz) DDR3L-SDRAM (1 x 4 GB) & 64GB Flash
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | Intel® Atom™ |
| Processor model | Z8350 |
| Processorreeks | Intel® Atom™ |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 64 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 64GB |
