HP OMEN 15-ce025nb +1TB
€ 1.153,52
Out of stock
SKU
3CD49EA#UUG+1TB
HP OMEN 15.6" FHD i5-7300HQ 16GB 512SSD+1TB GTX1060-6 W10
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-7300HQ |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
