HP Omen 15-dc0112nb 15.6" i7-8750H 16GB 256SSD+1TB GTX1070 W10
€ 1.563,49
Out of stock
SKU
4PL95EA#UUG
HP OMEN 15-dc0112nb, Intel® 8ste generatie Core™ i7, 2,20 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 1256 GB
HP OMEN 15-dc0112nb. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i7, Processormodel: i7-8750H, Frequentie van processor: 2,20 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1256 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
