HP OmniBook X Flip NG AI 14-fm0024nb
€ 1.086,56
Op voorraad
SKU
C0BJ5EA#UUG
OmniBook X FlipNGAI 14-fm0024nb, Windows 11 Home, 14", Touchscreen, Intel Core™ Ultra 5, 16GB RAM, 1TB SSD, 2K, Gletsjer zilver
Creëer overal, vanuit elke hoek, met een HP Next Gen AI-pc
De HP OmniBook X Flip 14 Next Gen AI-pc beschikt over een hoogwaardig edge-to-edge display, een krachtige AI-processor en een snel oplaadbare batterij voor optimale prestaties voor creatieve pro’s die flexibel willen werken dankzij diverse gebruiksstanden.
De HP OmniBook X Flip 14 Next Gen AI-pc beschikt over een hoogwaardig edge-to-edge display, een krachtige AI-processor en een snel oplaadbare batterij voor optimale prestaties voor creatieve pro’s die flexibel willen werken dankzij diverse gebruiksstanden.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Zilver |
| Touchscreen | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor model | 226V |
| Processorreeks | Intel Core Ultra 5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Software | Windows 11 Home |
