HP OmniStudio X NG AI 27-cs1006nb
€ 1.646,60
Op voorraad
SKU
C0BR9EA#UUG
OmniStudio X AiO NGAI 27-cs1006nb Desktop PC, Windows 11 Home, 27", Intel Core™ Ultra 7, 32GB RAM, 1TB SSD, 4K UHD, Meteoor zilver
Ontdek de kracht van AI en werk slimmer
Voer veeleisende taken razendsnel uit met de HP OmniStudio X 27 inch All-in-One Desktop Next Gen AI-pc, een Intel Core™ Ultra-processor met AI-power en tot 47 TOPS NPU[1] die je productiviteit een boost geeft. Geniet van adembenemende beelden, geluid van bioscoopkwaliteit en AI-wellnessfuncties die je helpen de dag door te komen zoals jij dat wilt.
Voer veeleisende taken razendsnel uit met de HP OmniStudio X 27 inch All-in-One Desktop Next Gen AI-pc, een Intel Core™ Ultra-processor met AI-power en tot 47 TOPS NPU[1] die je productiviteit een boost geeft. Geniet van adembenemende beelden, geluid van bioscoopkwaliteit en AI-wellnessfuncties die je helpen de dag door te komen zoals jij dat wilt.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Zilver |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor model | 258V |
| Processorreeks | Intel Core Ultra 7 |
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 140V |
| Software | Windows 11 Home |
