HP Pavilion 14-dv1010nb
€ 1.023,38
Out of stock
SKU
5Z6R0EA
Pavilion Laptop 14-dv1010nb, 14", Windows 11 Home, Intel® Core™ i7, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD, Natuurlijk zilver
Voor werk of vrije tijd, waar je ook heen gaat.
De Pavilion 14-laptop biedt meer kracht in een kleiner profiel, zodat je overal kunt werken. Geniet van de mooiste films, video's en games met een scherm met flinterdunne randen en geluid van B&O.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1195G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
