HP Pavilion 15-cs0012nb 15.6" Silver
€ 1.057,77
Out of stock
SKU
4ED59EA#UUG
Intel Core i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz), 12GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 620, NVIDIA GeForce MX150 (4GB GDDR5), LAN, WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Een superdunne, lichte laptop boordevol performance en stijl.
Wees creatiever dan ooit met deze stijlvolle krachtpatser die speciaal voor jou is gemaakt. Hij is dun genoeg om overal mee naartoe te nemen en biedt voldoende power voor een lange werkdag.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, NVIDIA GeForce MX150 (4GB GDDR5)
- 12GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 4 + 1 x 8) & 512GB SSD
Wees creatiever dan ooit met deze stijlvolle krachtpatser die speciaal voor jou is gemaakt. Hij is dun genoeg om overal mee naartoe te nemen en biedt voldoende power voor een lange werkdag.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i7-8550U (8MB Cache, 1.8GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, NVIDIA GeForce MX150 (4GB GDDR5)
- 12GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 4 + 1 x 8) & 512GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8550U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
