HP Pavilion 15-cs1999nb 15.6" Silver
€ 823,70
Out of stock
SKU
5AS54EA#UUG
HP Pavilion 15-cs1999nb, Intel® 8ste generatie Core™ i5, 1,6 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 4 GB, 512 GB
HP Pavilion 15-cs1999nb. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i5, Processormodel: i5-8265U, Frequentie van processor: 1,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 1,85 kg
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8265U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
