HP Pavilion 15-cw1041nb
€ 629,88
Out of stock
SKU
7KD60EA
AMD Ryzen 5 3500U (4MB Cache, 2.1GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS, AMD Radeon Vega 8, LAN, WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Een superdunne, lichte laptop boordevol prestaties en stijl.
Wees creatiever dan ooit met deze stijlvolle krachtpatser die speciaal voor jou is gemaakt. Hij is dun genoeg om overal mee naartoe te nemen en biedt voldoende power voor een lange werkdag.
Wees creatiever dan ooit met deze stijlvolle krachtpatser die speciaal voor jou is gemaakt. Hij is dun genoeg om overal mee naartoe te nemen en biedt voldoende power voor een lange werkdag.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen |
| Processor model | Ryzen 5 3500U |
| Processorreeks | AMD Ryzen |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
