HP Pavilion 15-cx0074nb
€ 843,59
Out of stock
SKU
4DK79EA#UUG
Intel Core i5-8300H (8MB Cache, 2.3GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 630, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4GB GDDR5), LAN, WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Een krachtige laptop die alle nodige prestaties biedt om te gamen
De HP Pavilion Gaming laptop is ontworpen voor elke taak. Gaming. Creatie. Entertainment. Met de Intel® Core™-processor en discrete grafische kaart samen geef je alles wat je doet een boost. Neem geen genoegen met middelmatige prestaties. Bereid jezelf voor op een geheel nieuw niveau aan kracht.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8300H (8MB Cache, 2.3GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4GB GDDR5)
- 8GB (2666MHz) DDR4-SDRAM (2 x 4) & 256GB SSD
De HP Pavilion Gaming laptop is ontworpen voor elke taak. Gaming. Creatie. Entertainment. Met de Intel® Core™-processor en discrete grafische kaart samen geef je alles wat je doet een boost. Neem geen genoegen met middelmatige prestaties. Bereid jezelf voor op een geheel nieuw niveau aan kracht.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8300H (8MB Cache, 2.3GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4GB GDDR5)
- 8GB (2666MHz) DDR4-SDRAM (2 x 4) & 256GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8300H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
