HP Pavilion 15-eg0021nb
€ 782,77
Out of stock
SKU
2D8D7EA
Intel Core i5-1135G7 (8MB Cache), 16GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS, Intel Iris Xe Graphics, WLAN, Webcam, Windows 10 Home 64-bit
Voor werk of vrije tijd, waar je ook heen gaat.
De Pavilion 15-laptop biedt meer kracht in een kleiner profiel, zodat je overal kunt werken. Geniet van de mooiste films, video's en games met een scherm met flinterdunne randen en geluid van B&O.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-1135G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
