HP Pavilion 15-eh1998nb
€ 782,77
Out of stock
SKU
399Q8EA
AMD Ryzen 7 5700U (8MB Cache, 1.8GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS, AMD Radeon Graphics, WLAN, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Elegant op het werk. Praktisch in je vrije tijd.
De Pavilion 15,6-inch laptop biedt meer kracht in een kleiner profiel, zodat je overal kunt werken. Geniet van de mooiste films, video's en games met een scherm met flinterdunne randen en geluid van B&O.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen |
| Processor model | Ryzen 7 5700U |
| Processorreeks | AMD Ryzen |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
