HP Pavilion 16 16af0005nb
€ 1.197,17
Op voorraad
SKU
BN6A5EA#UUG
Pavilion Laptop 16-af0005nb, Windows 11 Home, 16", Intel Core™ Ultra 7, 16GB RAM, 512GB SSD, 2K, Natuurlijk zilver
Maak kennis met de HP Pavilion 16 laptop, de laptop voor alles wat je nodig hebt
Breng je ontwerpen tot leven of bewerk je projecten onderweg met de HP Pavilion 16 inch pc. Multitasken als een pro? Met de nieuwste Intel Core-processors™[1] en HP Fast Charge[2] doe je alles tegelijk. Het spectaculaire lcd-scherm is perfect voor al je entertainment en de Full HD-camera is ideaal om je ideeën te delen. Met deze pc zit je altijd goed.
Breng je ontwerpen tot leven of bewerk je projecten onderweg met de HP Pavilion 16 inch pc. Multitasken als een pro? Met de nieuwste Intel Core-processors™[1] en HP Fast Charge[2] doe je alles tegelijk. Het spectaculaire lcd-scherm is perfect voor al je entertainment en de Full HD-camera is ideaal om je ideeën te delen. Met deze pc zit je altijd goed.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Zilver |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor model | 155U |
| Processorreeks | Intel Core Ultra 7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Software | Windows 11 Home |
