HP Pavilion Gaming 15-dk1001nb
€ 1.018,00
Out of stock
SKU
1N7P0EA
Intel Core i5-10300H (8MB Cache, 2.5GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS, Intel UHD Graphics, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (6GB GDDR6), LAN, WLAN, HP Wide Vision HD, FreeDOS
Voor multiplayers en multitaskers
Doe geen concessies met de dunne en krachtige HP Pavilion gaminglaptop. Ervaar hoogwaardige graphics en processorkracht voor gaming en multitasking, plus een uniek koelsysteem voor optimale prestaties en stabiliteit. Ga helemaal op in het spel dankzij een display met smalle randen en speciaal afgestemde audio. De perfecte balans tussen werk en vrije tijd zodat je overal klaar voor bent.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-10300H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
