HP Pavilion Gaming 17-cd0036nb
€ 1.161,75
Out of stock
SKU
6TA50EA
Intel Core i7-9750H (12MB Cache, 2.6GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 43.9 cm (17.3") Full HD 1920 x 1080 IPS, Intel UHD Graphics 630, NVIDIA GeForce GTX 1650 (4GB GDDR5), LAN, WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision FHD, Windows 10 Home 64-bit
Voor multiplayers en multitaskersDoe geen concessies met de dunne en krachtige HP Pavilion gaminglaptop. Ervaar hoogwaardige graphics en processorkracht voor gaming en multitasking, plus een uniek koelsysteem voor optimale prestaties en stabiliteit. Ga helemaal op in het spel dankzij een display met smalle randen en speciaal afgestemde audio. De perfecte balans tussen werk en vrije tijd zodat je overal klaar voor bent.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 9th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-9750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
