HP Pavilion x360 14-cd1016nb 14" Silver
€ 778,02
Out of stock
SKU
4XL30EA#UUG
Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 35.6 cm (14") Full HD 1920 x 1080 Touch, Intel UHD Graphics 620, WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Een krachtige laptop met vier standen in een superdun en licht ontwerp.
Met de nieuwe Pavilion x360 kun je op meer manieren dan ooit creëren, verbinding maken en delen. Met deze krachtige pc die beschikt over de nieuwste technologie in een superdun en licht ontwerp heb je één device waarmee je alles kunt doen.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz)
- 35.6 cm (14") Full HD 1920 x 1080 Touch
- 8GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 8) & 256GB SSD
Met de nieuwe Pavilion x360 kun je op meer manieren dan ooit creëren, verbinding maken en delen. Met deze krachtige pc die beschikt over de nieuwste technologie in een superdun en licht ontwerp heb je één device waarmee je alles kunt doen.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz)
- 35.6 cm (14") Full HD 1920 x 1080 Touch
- 8GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 8) & 256GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8265U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
