HP Pavilion x360 14-dh1003nb
€ 810,22
Out of stock
SKU
9RA52EA
Intel Core i5-10210U (6MB Cache, 1.6GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 35.6 cm (14") Full HD 1920 x 1080 IPS Touch, Intel UHD Graphics, WLAN, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Flexibel en krachtig. Doe meer op alle mogelijke manieren. 360 graden aan prestaties.Inspireer anderen met een betrouwbare laptop die voor je tot het uiterste gaat. Met de nieuwe Pavilion x360 pc kun je op meer manieren dan ooit creëren, verbinding maken en delen.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-10210U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
