HP Pavilion x360 15-dq0008nb
€ 686,07
Out of stock
SKU
6BM58EA#UUG
Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz), 4GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS Touch, Intel UHD Graphics 620, WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision HD, Windows 10 Home 64-bit
Flexibel en krachtig. Doe meer op alle mogelijke manieren. 360 graden aan prestaties.
Inspireer anderen met een betrouwbare laptop die voor je tot het uiterste gaat. Met de nieuwe Pavilion x360 pc kun je op meer manieren dan ooit creëren, verbinding maken en delen.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS Touch
- 4GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 4) & 256GB SSD
Inspireer anderen met een betrouwbare laptop die voor je tot het uiterste gaat. Met de nieuwe Pavilion x360 pc kun je op meer manieren dan ooit creëren, verbinding maken en delen.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i5-8265U (6MB Cache, 1.6GHz)
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS Touch
- 4GB (2400MHz) DDR4-SDRAM (1 x 4) & 256GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-8250U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
