HP ProBook 4 G1i 16 AI (B9YJ5ET)
€ 0,00
Out of stock
SKU
B9YJ5ET#UUG
ProBook 4 G1i 16 inch Notebook AI PC Wolf Pro Security Edition, 16", Windows 11 Pro, Intel Core™ Ultra 5, 16GB RAM, 512GB SSD, WUXGA
Werk efficiënt met een robuuste laptop die klaar is voor de toekomst
De HP ProBook 4 G1i 16-inch AI-laptop biedt groeiende bedrijven topprestaties, meerlaagse endpointbeveiliging[6] en duurzaamheid in een eenvoudig te upgraden ontwerp. Dankzij de nieuwste Intel-processor[2] met 11 TOPS NPU[4] en lange batterijduur is deze functierijke pc goed uitgerust voor langdurige productiviteit en AI.
De HP ProBook 4 G1i 16-inch AI-laptop biedt groeiende bedrijven topprestaties, meerlaagse endpointbeveiliging[6] en duurzaamheid in een eenvoudig te upgraden ontwerp. Dankzij de nieuwste Intel-processor[2] met 11 TOPS NPU[4] en lange batterijduur is deze functierijke pc goed uitgerust voor langdurige productiviteit en AI.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Zilver |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor model | 225U |
| Processorreeks | Intel Core Ultra 5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Software | Windows 11 Pro |
