HP ProBook 450 G7 (9HR55EA)
€ 803,36
Out of stock
SKU
9HR55EA
Intel Core i3-10110U (4MB Cache, 2.1GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics, LAN, WLAN, Bluetooth, HP Webcam, Windows 10 Pro 64-bit
Krachtige prestaties, scherp geprijsdDe compleet uitgeruste HP ProBook 450 is dun en licht en beschikt over essentiële zakelijke functies, tegen een scherpe prijs voor elk bedrijf. Automatische beveiligingsoplossingen, krachtige prestaties en een lange batterijduur houden uw bedrijf productief.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Processor model | i3-10110U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i3 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
