HP ProBook 450 G8 (4K7Q4EA)
€ 1.229,15
Out of stock
SKU
4K7Q4EA
ProBook 450 G8 notebook-pc, 15.6", Windows 10 Pro, Intel® Core™ i7, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD
Modern ontwerp voor de nieuwe manier van werken
Met zijn nieuwe compacte ontwerp levert de zakelijke HP ProBook 450 laptop-pc snelle prestaties, optimale beveiliging en duurzaamheid voor flexibele medewerkers die zich verplaatsen tussen hun bureau, vergaderruimtes en thuis.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1165G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
