HP ProBook 455 G7 (175Q8EA)
€ 841,51
Out of stock
SKU
175Q8EA
AMD Ryzen 5 4500U (8MB Cache, 2.3GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, 35.6 cm (14") Full HD 1920 x 1080 IPS, AMD Radeon Graphics, LAN, WLAN, HP Webcam, Windows 10 Pro 64-bit
Krachtige prestaties, scherp geprijsd
De compleet uitgeruste HP ProBook 445 is dun en licht en beschikt over essentiële zakelijke functies, tegen een scherpe prijs voor elk bedrijf. Automatische beveiligingsoplossingen, krachtige prestaties en een lange accuwerktijd houden uw bedrijf productief.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen |
| Processor model | Ryzen 5 4500U |
| Processorreeks | AMD Ryzen |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
