HP Spectre 13-af001nb
€ 1.321,64
Out of stock
SKU
2PK22EA#UUG
HP Spectre 13 13-af001nb, Intel® 8ste generatie Core™ i7, 1,80 GHz, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 256 GB
HP Spectre 13 13-af001nb. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i7, Processormodel: i7-8550U, Frequentie van processor: 1,80 GHz. Beeldschermdiagonaal: 33,8 cm (13.3"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR3-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Kolen
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8550U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
